Święto szkoły czyli Dzień patrona

Szkolnej tradycji stało się zadość, gdy cała społeczność SP 6 wzięła udział w obchodach Dnia Patrona Mikołaja Kopernika. Zorganizowano rozgrywki sportowo - wiedzowe dla wszystkich klas, które walczyły o tytuł Super Klasy.

Przez cały pierwszy semestr uczniowie zbierali punkty w akcjach i konkursach oragnizowanych przez Samorząd Uczniowski. Punkty te zostały dodane do zdobytych w trakcie gier i zabaw w czasie Dnia Patrona.

Nowością było wyłonienie dwóch super klas, a rywalizacja odbywała się na dwóch poziomach : klasy 4-5 oraz 6-7.

Wszystkie klasy przygotowały na tę okazję własne stroje, okrzyki i transparenty, oceniany był także doping zawodników w czasie konkurencji sportowych.

Wyłoniono najlepsze klasy:

Klasa IV f z wychowawcą panią A.Licznerską 

klasa VIc z wychowawcą panią A.Terlecką

Święto szkoły czyli Dzień patrona

Święto szkoły czyli Dzień patrona

Święto szkoły czyli Dzień patrona