Szóstka dla Niepodległej

9 listopada cała społeczność naszej szkoły wzięła udział w obchodach 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uczniowie w strojach galowych z biało-czerwonymi kotylionami uczestniczyli w uroczystej akademii przygotowanej pod kierunkiem nauczyciela historii pana Radosława Czerwińskiego. W czasie uroczystości śpiewano pieśni patriotyczne, zwiedzano wystawę portretów wspaniałych Polaków (pokłosie projektu 100 Polaków na 100- lecie ), sprawdzano wiedzę w quizie historycznym.

Podobna uroczystość została przygotowana przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej dla klas młodszych.

Punktualnie o godz.11.11 na boisku szkolnym wszyscy uczniowie i nauczyciele odśpiewali hymn państwowy, biorąc udział w akcji ogólnopolskiej.

O godz.12.00 klasa 5d w imieniu całej szkoły zasadziła dąb na stulecie Odzyskania Niepodległości.

Wszystkie sale lekcyjne i korytarze odekorowano stosownie do obchodów święta państwowego.

Szóstka dla Niepodległej

Szóstka dla Niepodległej

Szóstka dla Niepodległej

Szóstka dla Niepodległej

Więcej zdjęć w zakładce DLA UCZNIÓW