Tydzień talentów i pasji

W tygodniu 19-23 marca nasza szkoła była areną, na której popisywali się wszyscy utalentowani uczniowie. Na lekcjach z wychowawcami, na szkolnych pokazach widzowie mogli podziwiać talenty i pasje wszelakiego rodzaju: plastyczne, muzyczne, sportowe, taneczne, czytelnicze, wędkarskie i wiele innych. Ale tydzień talentów to takze dyskusje o pasjach, o sposobach spędzania czasu wolnego, wykonywanie plakatów zachęcajacych do różnych aktywności, gry edukacyjne, wspólne działania starszych i młodszych uczniów, inetgracja i dobra zabawa.

Tydzień talentów i pasji

Tydzień talentów i pasji

Tydzień talentów i pasji

Tydzień talentów i pasji

Tydzień talentów i pasji

Tydzień talentów i pasji

Tydzień talentów i pasji

Tydzień talentów i pasji

Tydzień talentów i pasji

Tydzień talentów i pasji