Z Erasmusem w Finlandii

Kolejna wymiana doswiadczeń z nauczycielami innych krajów, tym razem Finlandia, szkoła podstawowa w Turku, w terminie 20 - 23 maja 2019.

Nasi nauczyciele odbyli szkolenie w pracy metodą STEAM. Miejscowa szkoła zaprezentowała swoje metody  i formy pracy z uczniami - zajęcia na świeżym powietrzu, przedstawienie w języku fińskim " the Wings of the King's Daughter", wycieczki z uczniami do parku i na plażę.

Nasi nauczyciele uczestniczyli aktywnie we wszystkich zajęciach, obserwowali poszczególne lekcje, zwiedzali pomieszczenia szkolne, zapoznali się także z systemami szkolnictwa w krajach partnerskich projektu Erasmus+ czyli Finlandii, Turcji, Słowenii, Rumunii.

To był bardzo pracowity i bogaty w  nowe doświadczeni wyjazd.

Z Erasmusem w Finlandii

Z Erasmusem w Finlandii

Z Erasmusem w Finlandii